Hakkımızda

Teklif Solar web sitesi "Metan Global" firmasının bir hizmetidir.

 

Yeryüzünün en temiz yenilenebilir enerji kaynağı her zaman güneş enerjisi, doğal enerjisidir. Bu enerjinin tamamı güneşten oluşmaktadır. Bu sebeple yeryüzünün en temiz yenilenebilir enerji kaynağı güneş enerjisi olarak bilinmektedir.  
 

Güneş içerisinde bulunan hidrojenlerin helyuma dönüşmesi esnasında ortaya çıkan enerjilerine güneş enerjisi denilmektedir.  Güneş verdiğin güneş enerjisi oluşturduğu enerji güneş paneli sayesinde elektrik enerjisine dönüştürülmektedir.  Bunu yapan sistemlere de “Güneş Paneli Sistemi” veya “Solar Panel" sistemi denilmektedir. 
 

Ülkemiz konum itibari ile güneş enerji sistemlerine oldukça elverişlidir. Tüm dünyada oldugu gibi ülkemizde de günden güne hayatımızın içine güneş panelleri girmektedir. Güneş enerjisi yenilenebilir enerji kaynaklarına göre daha temiz ve az maliyetli oldugu için hızla yayılmakta ve kullanılmaktadır.  Dünya üzerinde güneş enerjisinden elektrik üretim oranı hızla artış göstermektedir. 
 

Teklif Solar web sitesi ile güneş enerjisi sektörü alanında ürün veya hizmet almak isteyen kişi ve kurumları yine aynı sektörde hizmet veren firmalar ile buluşturmayı amaçlamaktadır. 

 

 

Şirket Profili

 

Metan Global (Metan Global İlaç Gıda Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.) 2022 yılında, sağlık, ilaç, kozmetik, bilişim, yazılım, teknoloji, gıda, tarım, gübre, inşaat, emlak maden, çimento, kağıt, ambalaj, tekstil, otomotiv, enerji, akaryakıt ve reklam sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Yenilikçi hizmet ve ürünlerini başta Türkiye ve yurt dışı tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Metan Global ihracatçı kimliğiyle Türkiye’ye ekonomik değer katmayı ve çalıştığı tüm ticari sektörlerde uluslararası alanda başarılı bir şekilde Türkiye'yi temsil etmeyi hedeflemiştir.

Daha detaylı bilgi almak için https://www.metanglobal.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz

 

 

İletişim Bilgilerimiz

 

Metan Global İlaç Gıda Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.
Mersis No: 0619117564000001
KEP Adresimiz: metanglobal@hs01.kep.tr
Telefon: 0850 309 29 01
E-mail: info@metanglobal.com.tr
https://www.metanglobal.com.tr
Adres: Aşıkveysel Mah. Sarı Harman Sokak. No: 12/3 Ataşehir - İSTANBUL

Teklif Solar ETBİS Sistemine Kayıtlıdır.

Teklif Solar Marka Tescili Yapılmış Ticari Bir Markadır.